Labofarm banner

Nelsons on Ühendkuningriigi juhtiv looduslike tervisetoodete tootja.

Nelsons uuendab pidevalt toodete sortimenti ja tänu sellele on nende tervisetooted sama aktuaalsed tänapäeval kui põlvkondade vältel. Tootevalikusse kuuluvad tuntud brändinimed: Spatone®, Teetha® ja Bach Rescue Remedy®.
Loodusliku koostisega tootesarjad toetavad inimeste meele ja keha harmoonia loomist, aidates püsida terve üha kirevamas ja keerukamas maailmas.

Ferrotone on rauarikas vedelik C-vitamiini ja õunakontsentraadiga. Sisaldab kahevalentset rauda, mis on kõrge bioloogilise omastatavusega, imendub hästi organismis ja täidab rauavajaduse aneemia korral. Soovitatakse rasedatele, rinnaga toitvatele emadele, eakatele inimestele ja lastele, sportlastele, taimetoitlastele ja teistele, kellel on rauavaegus. Kogu vajaliku informatsiooni leiate veebilehelt www.spatone.com

Rescue Remedy on kõige tuntumad dr Edward Bachi õietilgad emotsionaalse tasakaalu saavutamiseks. Sisaldavad viit õietinktuuri.

Soovitatakse kasutada enne eksamit, lennukiga sõitmist, enne tähtsat koosolekut või esitlust ja kõigil muudel juhtudel, kui teid valdab ärevus ja rahutustunne.

Tutvuge tootega Rescue Remedy siin: www.rescueremedy.com
Rohkem informatsiooni leiate tootja veebilehelt www.nelsons.net

Nelsons logo
Nelsons

Energy

Release Your Natural Energy
Nelsons

Immunity

Support your Immune System, Naturally
Nelsons

Pregnancy

Pregnant Women Need Extra Iron
Nelsons

Active Lifestyle / Athletes

Athletes need Iron to Perform

Saadaval kõikides Eesti apteekides.