Uus banner

Hirudoteraapia

Tänapäeval, paljude meid mõjutavate tsivilisatsioonihaiguste ajastul kasutatakse väga efektiivselt alternatiivseid ravimeetodeid.

Hirudoteraapia on ravimeetod, mis pärineb sajanditevanusest traditsioonist, kuid tänapäevases maailmas on taas tõeliselt elavnemas.

Poola ettevõte Euro-Bion rajas laboratoorsete meditsiiniliste kaanide kasvatamise, vastates kaasaegse hirudoteraapia ootustele ja vajadustele, toetades ja propageerides looduslikke ravimeetodeid ning võttes samas arvesse eelkõige patsientide heaolu. Ettevõtte omanik Paweł Drabczyński ja tema meeskond on 11 aastat arendanud ja täiustanud meditsiiniliste kaanide kasvatamise meetodeid eraldatud tingimustes.

Euro-Bion korraldab kõige kvaliteetsemad hirudoteraapia ja larvoteraapia koolituskursusi, andes nende lõpetajatele õiguse tegutseda hirudoterapeudi ja larvoterapeudina.

Hirudoteraapia teadmiste pidev laiendamine, kõrgemate kvaliteedistandardite säilitamine ja uusimate tehnoloogiate kasutamine kaanide aretuses tagab Euro-Bioni kaanide kasutamise ohutuse inimeste ja loomade ravimisel.

Meilt saate tellida sertifitseeritud laboratooriumis kasvatatud meditsiinilisi kaane: info@aconit.ee või +372 6324 445

Euro-bion logo

Rohkem infot farmi kohta leiate veebilehelt www.euro-bion.pl

Uus banner

Gemmateraapia

Gemmateraapia (ladina gemma – pung) on fütoteraapia uus suund, mille aluseks on taimede pungades leiduvate bioloogiliselt aktiivsete ainete kasutamine.

Toormaterjali korjatakse varakevadel puu või põõsa tärkamise tippajal selleks, et saada kätte spetsiifilised toitained, vitamiinid, taimsed hormoonid ja ensüümid, mis vabanevad taimes ainult tärkamise ajal.

Gemmateraapia eripära seisneb selles, et uute lehtede, okste ja õite tärkamisel on puude ja põõsaste vitaalsus oma maksimumpunktis, nendesse taimeosadesse on koondatud kogu taime eluenergia, mis kandub üle gemmateraapia tilkadesse.

Just seetõttu saadakse taimede idanevate osade tõmmistest võimsad energeetilised ravivahendid. Kõige paremini toimivad nad drenaažisüsteemide (eritussüsteemide) aktiviseerimiseks, organismi puhastamiseks ning toksiinide väljutamiseks.

Gemmateraapia on oma olemuselt unikaalne. Selle toime ei ole mitte elundite ja süsteemide tasandil, nagu toimub paljude puhastavate meetodite puhul, vaid rakulisel tasandil.

Gemmateraapiat soovitatakse kasutada mitme nädala jooksul kõigi eritussüsteemide (sapipõis, neerud, maks, nahk, kopsud) aktiivseks sisselülitamiseks.

Rohkem informatsiooni leiate tootja veebilehelt www.plantextrakt.ro , või www.gemmateraapia.ee ja internetiblogides.
Gemmateraapia tooteid saate tellida otse meilt, saates e-kirja info@aconit.ee või telefoni teel +372 6324 445

Plant Extrakt logo
Uus banner

Spagüürilised ravimid

Mida võib saavutada 500 aastat vana tootmisprotsess? – Auhinna innovatsiooni eest!
Kuidas saab traditsiooni ja kaasaegsust edukalt ühendada? – Jätkates pidevat arendamist!
Kuidas saab visioonist reaalsus? – Näidates üles julgust ja jäädes endale truuks!

Oma spagüüriliste ravimite valmistamiseks kasutab PEKANA erilist taimede töötlemismeetodit vastavalt spagüürika-raviprintsiibile. Spagüürika-meetod on osa homöopaatiast, kuid kaasaegne ja kasutamiseks mugav.
PEKANA sai Saksa Liitvabariigi poolt Baden-Württembergi innovatsioonipreemia ainulaadse tootmisprotsessi väljatöötamise eest.
Tootja valmistab rohkem kui 70 erinevat ravimit ja taimseid kosmeetilisi vahendeid.
Rohkem informatsiooni leiate tootja veebilehelt www.pekana.com
Eesti apteekides on saadaval põletikuvastased kõrvatilgad – OTIDOLO
ja lastele hammaste tuleku aegseks rahustamiseks suhkrugloobulid – DIFOSS.

Pakenda logo
 
 

Saadaval kõikides Eesti apteekides.